Loading...

S/W SYSTEMS ENGINEER I

At TE, you will unleash your potential working with people from diverse backgrounds and industries to create a safer, sustainable and more connected world.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Programování řídících systémů jednoúčelových výrobních zařízení
  • Programování robotů, kamerových, testovacích a jiných systémů
  • Spolupráce při specifikaci nakupovaných elektrokomponent
  • Spolupráce s pracovníky nástrojárny při oživování a ladění zařízení
  • Tvorba návodů a podkladů pro certifikaci CE
  • Komunikace s týmy v zahraničí

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ / VŠ vzdělání – elektro / IT
  • Znalost programování PLC (Siemens-Simatic, Bechhoff…)
  • Programování robotů, vision systémů, vizualizací, databází výhodou
  • Analytické myšlení
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost a flexibilita
  • Inovativní schopnosti

A co nabízíme?

  • Práci v dynamickém týmu orientovaném na výsledky
  • Individuální přístup a prostor pro profesní růst
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 13.mzdu
  • GIP bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • Odměnu za neabsenci
  • Volitelný online systém benefitů
  • Výhodné tarifní smlouvy s mobilním operátorem
  • Dotované stravování
  • Firemní kulturu založenou na otevřenosti a neformálních vztazích

Competencies

Values: Integrity, Accountability,Teamwork, Innovation
Location:

TRUTNOV, 525, CZ, 541 83

City:  TRUTNOV
State:  525
Country/Region:  CZ
Travel:  Less than 10%
Requisition ID:  70946
Alternative Locations:
Function:  Engineering & Technology

Job Segment: Engineer, Systems Engineer, Engineering