Loading...

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

At TE, you will unleash your potential working with people from diverse backgrounds and industries to create a safer, sustainable and more connected world.
Job Overview
TE Connectivity's Maintenance Teams perform repairs and preventive maintenance to ensure longer lifespan of machines and facilities. Every team member is responsible for maintaining housekeeping and organization of the work area as well as following TE Connectivity's EH&S policies and procedures.
What your background should look like:

Zakres obowiązków:

  •  Zapewnianie sprawności maszyn produkcyjnych w obszarze elektryki/automatyki przemysłowej
  •  Odpowiedzialność za wykrywanie usterek maszyn oraz podejmowanie decyzji o następnych krokach związanych z ich usunięciem
  •  Szybkie reagowanie na awarie, komunikacja ze stronami, których dotyczy problem oraz skuteczne usuwanie wszelkich usterek
  •  Działania prewencyjne (TPM)

Wymagania:

  •  Wykształcenie techniczne w kierunku elektrycznym lub ewentualnie wiedza na temat elektryki i systemów automatyki przemysłowej zdobyta samodzielnie lub podczas pracy zawodowej
  •  Doświadczenie w pracy wymagającej przestrzegania odpowiednich standardów i przepisów BHP
  •  Wszechstronne umiejętności z zakresu urządzeń elektrycznych i mechanicznych
  •  Doświadczenie w wykrywaniu usterek w systemach automatyzacji i zmechanizowanego sprzętu do przenoszenia towarów
  •  Umiejętność korzystania ze schematów mechanicznych i elektrycznych
  •  Podstawowe umiejętności z zakresu prac warsztatowych
  •  Doświadczenie na stanowisku automatyka/elektryka w zakładzie produkcyjnym
  •  Umiejętność diagnozowania usterek maszyn pod kątem elektryki i układów automatyczego sterowania
  •  Znajomość sterowników PLC (najlepiej Siemens S5 i/lub S7), umiejętność programowania sterowników mile widziana
  •  Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym (od poniedziałku do piątku)
  •  Uprawnienia SEP do 1 kv
  •  Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  •  Umowa o pracę, docelowo na czas nieokreślony
  •  Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia
  •  Atrakcyjny pakiet socjalny
Competencies
Values: Integrity, Accountability,Teamwork, Innovation
Location:

SZCZECIN 1 KABLOWA, ZP, PL, 70-895

City:  SZCZECIN 1 KABLOWA
State:  ZP
Country/Region:  PL
Travel:  10% to 25%
Requisition ID:  62799
Alternative Locations:
Function:  Manufacturing