Loading...

KONTROLER JAKOŚCI

At TE, you will unleash your potential working with people from diverse backgrounds and industries to create a safer, sustainable and more connected world.

Job Overview

Zespół ds. kontroli jakości firmy TE Connectivity zapewnia, że produkt i/lub jego komponenty są zgodne ze specyfikacjami i standardami jakości. Testują i kontrolują produkty pod kątem kryteriów wydajności i integralności, aby zapewnić jakość i niezawodność produktu oraz określić odpowiedniość dopuszczenia produktu.

Obowiązki:

• Opracowywanie Katalogów Wad
• Podejmowanie decyzji w zakresie wyrobów niezgodnych oraz monitorowanie działań
• Opracowywanie bazy wzorców produktów oraz bazy wzorców produktów dopuszczonych
• Współpraca z działem produkcji, logistyki oraz inżynieryjnym w zakresie jakościowym
• Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników produkcji
• Audytowanie i analizowanie bieżących problemów produkcji
• Sporządzanie raportów jakościowych z produkcji i kompletacji zestawów, pomiarów parametrów komponentów z obszaru technologicznego
• Inicjowanie działań korygujących, zapobiegawczych oraz usprawniających w podległych działach produkcyjnych
• Udział w audytach kluczowych Klientów

Wymagania:

• Doświadczenie w dziale jakości min. 2 lata
• Umiejętność czytania rysunków technicznych 2D

Mile widziane:

• Znajomość podstaw SAP
• Umiejętność przeprowadzenia i opracowania FMEA procesu
• Znajomość podstaw SPC
• Język angielski
• Umiejętność stosowania narzędzi jakościowych takich jak: PDCA, Fishbone, 5Why

Oferujemy:

• Umowa o pracę
• Prywatna opieka medyczna -medicover
• Dopłata za obiady (stołówka na terenie zakładu)
• Możliwość rozwoju
• Praca w międzynarodowej firmie

Location:

SZCZECIN 1 KABLOWA, ZP, PL, 70-895

City:  SZCZECIN 1 KABLOWA
State:  ZP
Country/Region:  PL
Travel:  Less than 10%
Requisition ID:  71834
Alternative Locations:
Function:  Quality

Job Segment: ERP, SAP, Technology