Loading...

ELECTRICIAN IV

At TE, you will unleash your potential working with people from diverse backgrounds and industries to create a safer, sustainable and more connected world.

Job Overview

TE Connectivity's Electrician Teams install, repair and maintain wiring, electric fixtures and control equipment in the facilities they support. They complete work orders and record material utilized on jobs. Every team member is responsible for maintaining housekeeping and organization of the work area as well as following TE Connectivity's EH&S policies and procedures.

What your background should look like:

Opis stanowiska
• Zapewnienie sprawności maszyn w obszarze elektryki/automatyki przemysłowej
• Odpowiedzialność za wykrywanie usterek maszyn oraz podejmowanie decyzji o następnych krokach związanych z ich usunięciem
• Działalności prewencyjne (TPM)
• Udział w modyfikacjach i modernizacjach maszyn

Kwalifikacje
• Wykształcenie techniczne, wiedza na temat elektryki i systemów automatyki przemysłowej zdobyte samodzielnie lub podczas pracy zawodowej
• Doświadczenie na stanowisku automatyka/elektryka w zakładzie produkcyjnym
• Umiejętność diagnozowania usterek maszyn pod kątem elektryki i układów automatyki sterowania
• Znajomość sterowników PLC (najlepiej Siemens S7/ i lub S5), umiejętność programowania sterowników mile widziana
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych
• Umiejętność czytania rysunku technicznego-mile widziana

Oferujemy:
• Możliwość zatrudnienia osób zarówno z niewielkim jak i długoletnim doświadczeniem zawodowym-wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji
• Możliwość zdobycia nowych umiejętności i rozwoju
• Szereg benefitów i dodatków pozapłacowych: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medczna Medicover, dofinansowanie do posiłków, codziennie świeże owoce

Chcesz zobaczyć jak wygląda nasz zakład i jak pracujemy? Zobacz krótki film pod tym linkiem:

Competencies

Values: Integrity, Accountability,Teamwork, Innovation
Location:

SZCZECIN 1 KABLOWA, ZP, PL, 70-895

City:  SZCZECIN 1 KABLOWA
State:  ZP
Country/Region:  PL
Travel:  10% to 25%
Requisition ID:  70476
Alternative Locations:
Function:  Manufacturing

Job Segment: Electrician, Engineering