Młodszy Specjalista ds. Produkcji

At TE, you will unleash your potential working with people from diverse backgrounds and industries to create a safer, sustainable and more connected world.

Zakres Obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowością przebiegu procesów produkcyjnych
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia płynności procesów
  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną i raportami, pomoc w przygotowywaniu analiz
  • Wdrażanie oraz doskonalenie procesu produkcji
  • Właściwe wykorzystanie środków, materiałów, maszyn i zasobów ludzkich do planowania usprawnień procesów produkcyjnych
  • Szkolenie załogi, organizowanie spotkań i koordynowanie wdrożeń projektów usprawniających
  • Samodzielne inicjowanie i wprowadzanie zmian w procesach w celu ich poprawy pod kątem zwiększenia bezpieczeństwa, poprawy jakości, wzrostu wydajności, skrócenia czasu produkcji oraz obniżenia kosztów
  • Udział w projektowanie procesu produkcyjnego

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (również w trakcie studiów)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel) – warunek konieczny
  • Umiejętności analityczne, organizacyjne, umiejętność podejmowania decyzji
  • Mile widziane doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych (wtryskarki)
  • Znajomość systemów ERP (SAP) oraz języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Umowa o pracę, docelowo na czas nieokreślony
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia
  • Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy i szkoleń wstępnych
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny
  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika oraz członków rodziny
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie do wczasów/wypoczynku
  • Nagrody pieniężne za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji

Location:

Nowa Wies Leborska, Poland, PM, PL, 84-351

City:  Nowa Wies Leborska, Poland
State:  PM
Country/Region:  PL
Travel:  Less than 10%
Requisition ID:  87587
Alternative Locations:
Function:  Engineering & Technology

Job Segment: ERP, Network, SAP, Engineer, Technology, Engineering