Loading...

Programátor kamerových systémů - Senior

Hledáme zkušeného programátora kamerových systémů s min. 5 lety zkušeností v programování kamerových systémů, který hledá stabilní zázemí v medzinárodní společnosti a možnost posouvat své schopnosti. Připojí se k týmu specialistů, kteří jsou ve spolupráci s PLC programátory odpovědní za plynulý chod našich PLC strojů. K práci využívají knihovny, čili není nutné všechno psát od nuly. Vyžadujeme profesionální přístup a ochotu posunout se v případě možnosti na vedoucí pozici.

Co od Vás očekáváme?

  • Vzdělání vysokoškolské technického zaměření
  • Zkušenosti min 5 let na obdobné pozici
  • Znalost anglického jazyka min B2
  • Znalosti z oblasti Computer Vision systémů - Vision Pro / Cognex Designer / In-Sight Explorer
  • Znalost optiky / matematiky na vysokoškolské úrovni
  • Znalost programování a algoritmizace, C # nebo C++,
  • Programování v Python - neuronové sítě
  • Zkušenosti s projektovým řízením
  • znalost Six Sigma
  • Minitab nebo jiný matematický SW

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Vypracování případových studií, analýz a simulací pro optické kontrolní systémy
  • Návrh, ověření a realizace technického řešení (HW i SW)
  • Příprava technické dokumentace (design HW /SW, algoritmus, komunikace …)
  • Spolupráce na projektové dokumentaci (zadání, priority, cíle, benefity, rizika, WBS, Gantt Chart, cenové nabídky)
  • Verifikace externích projektů (dodavatelské projekty)
  • Inovační činnost – nové koncepty s vyšší spolehlivostí nebo nižší cenou
  • Standardizace technických řešení – templates, snippety pro rychlejší a snadnější realizaci projektů

Competencies

Values: Integrity, Accountability,Teamwork, Innovation

Jaké benefity nabízíme?

•    13. plat a další bonusy
•    Odměna za doporučení zaměstnance
•    GIP – do výplaty za listopad přidáme bonus až do výše 5 % roční mzdy
•    Příspěvek na dojíždění
•    Poskytujeme štědrý příspěvek na penzijní připojištění
•    Oběd za pár korun. Zaměstnavatel přispívá na více než polovinu ceny jídla.
•    Pružná pracovní doba
•    Týden dovolené a další volné dny navíc
•    Výhodně: wellness, bankovní služby, mobilní operátor, nákup auta
•    Vzdělání a rozvoj, zdravotní péče
•    Z-box (nechte si zboží doručit až do práce přes Zásilkovna.cz)

Náborový příspěvek 30 000,- Kč.

Location:

Kuřim, 623, CZ, 664 34

City:  Kuřim
State:  623
Country/Region:  CZ
Travel:  10% to 25%
Requisition ID:  71698
Alternative Locations:
Function:  Engineering & Technology

Job Segment: Engineer, Six Sigma, Engineering, Automotive, Management