Loading...

Programmer PLC - Manufacturing Engineering

U nás v TE Connectivity dávame prostor lidem nezávisle od vzdělání, pohlaví, nebo původu. Budete mít možnost poznat lidi z každého koutu světa a všech oborů, abychom vytvořili bezpečnější, udržitelnější a více propojený svět.

V Kuřimi, 7 km severně od Brna, se nachází moderní závod, svým výrobním programem zaměřený na automobilový průmysl. Vyrábíme konektory, kabeláže pro připojení AirBagu, palivových pump a vstřikování, pro hybridní a elektro vozy, pojistkové skříně, konektory s příslušenstvím pro xenonová světla.

Máme více než 2 800 zaměstnanců. Nabízíme stabilní pozici u lídra na trhu, atraktivní benefity a přátelskou atmosféru mezi kolegy.

Co bude Vaše náplň práce?

Kamerové systémy - vision systems využíváme v rámci společnosti k inspekcím produktů na konci i v průběhu výrobního procesu. Využíváme technologie, jako Cognex VC5 se softwarem, který nám umožňuje implementovat vlastní skripty pomocí C#, nebo VB.NET. Hledáme schopné programátory s ochotou se dále učit a zdokonalovat. Staňte se součástí TE. Nabízíme práci pro světového lídra v oblasti konektivity s neformálním prostředím, péčí o naše zaměstnance a řadou benefitů!

Co vás čeká?

  • Vypracování případových studií, analýz a simulací pro optické kontrolní systémy
  • Návrh, ověření a realizace technického řešení (HW i SW)
  • Příprava technické dokumentace (design HW /SW, algoritmus, komunikace …)
  • Spolupráce na projektové dokumentaci (zadání, priority, cíle, benefity, rizika, WBS, Gantt Chart, cenové nabídky)
  • Verifikace externích projektů (dodavatelské projekty)
  • Inovační činnost – nové koncepty s vyšší spolehlivostí nebo nižší cenou
  • Standardizace technických řešení – templates, snippety pro rychlejší a snadnější realizaci projektů

Co od Vás očekáváme?

  • Znalosti z oblasti Computer Vision systémů
  • Znalost programovacích jazyků C# , VB.NET,
  • Znalost optiky / matematiky na vysokoškolské úrovni
  • Znalost programování a algoritmizace

Výhodou:

  • Zkušenosti s projektovým řízením
  • znalost Six Sigma
  • znalost In-Sight Explorer,
  • Zkušenosti s Vision Pro a Cognex Designer
  • C #, Python, C++
  • Office – pokročilá úroveň
  • Minitab nebo jiný matematický SW

Jazykové znalosti:

  • Úroveň Anglického jazyka podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky: B2
  • Český, nebo slovenský jazyk

Competencies

Values: Integrity, Accountability,Teamwork, Innovation

Jaké benefity nabízíme?

•    13. plat a další bonusy
•    Odměna za doporučení zaměstnance
•    GIP – do výplaty za listopad přidáme bonus až do výše 5 % roční mzdy
•    Příspěvek na dojíždění
•    Poskytujeme štědrý příspěvek na penzijní připojištění
•    Oběd za pár korun. Zaměstnavatel přispívá na více než polovinu ceny jídla.
•    Pružná pracovní doba
•    Týden dovolené a další volné dny navíc
•    Výhodně: wellness, bankovní služby, mobilní operátor, nákup auta
•    Vzdělání a rozvoj, zdravotní péče
•    Z-box (nechte si zboží doručit až do práce přes Zásilkovna.cz)

  • Nabízíme náborový příspěvek 30 000,-

Místo pracoviště: Kuřim
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, doba neurčitá

Zaujala Vás naše nabídka a splňujete požadavky?
Máte zájem zúčastnit se výběrového řízení?
Najdete si na mě čas a promluvíme si o tom?

Tak pojďme do toho! Přihlašte se přes tlačítko níže a budu Vás kontaktovat zpátky.

Location:

Kurim, 623, CZ, 664 34

City:  Kurim
State:  623
Country/Region:  CZ
Travel:  Less than 10%
Requisition ID:  71699
Alternative Locations:
Function:  Engineering & Technology

Job Segment: Developer, Industrial, Manufacturing Engineer, Engineer, Manufacturing, Technology, Engineering