Inženýr/ka vývoje procesů (sváření)

Odemkněte svůj potenciál s TE Connectivity při spolupráci s lidmi z různých prostředí a odvětví a podílejte se na vytváření bezpečnějšího, udržitelného a propojeného světa.

Náplň práce:

•    podílení se na vývoji procesů komplexních svařovacích aplikací se zaměřením na úroveň připravenosti výroby s cílem zlepšit klíčové ukazatele výkonnosti procesu,
•    identifikace aktuálních trendů a technologií z hlediska svařování a jejich následná implementace ve výrobních procesech,
•    účast na tvorbě roadmaps,
•    realizace inovací - zejména v oblasti produktového portfolia e-mobility,
•    definování základních požadavků na standardizaci nových strojů, výrobních svařovacích technologií a asemblážních procesů,
•    spolupráce s ostatními týmy na optimalizaci výrobního procesu v jeho rané fázi.

Ideální zkušenosti a znalosti:

•    min. 3 roky praxe na podobné pozici,
•    technická znalost laserových a/nebo ultrazvukových svařovacích systémů/strojů,
•    praktické zkušenosti s navrhováním svárů,
•    znalost montážních/výrobních procesů,
•    znalost různých asemblážních technologií,
•    znalost problematiky jednoúčelových strojů a jejich konstrukce,
•    plynulá komunikace v českém a anglickém jazyce.

V TE se můžete těšit na tyto benefity:

  • Práce na nových, zajímavých projektech v oblasti e-mobility
  • Místo výkonu práce v jednom z největších automotive závodů TE Connectivity v Evropě
  • Zajímavý kariérní růst
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 5 % roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost částečné home-office
  • Firemní školka pro Vaše děti
  • Výhodné tarifní smlouvy s mobilním operátorem i bankovní služby
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport karta a zvýhodněné wellness v Aquaparku Kuřim
  • Dotované stravování a výběr z 5 jídel v naší firemní jídelně
Location:

Kurim, 623, CZ, 664 34

City:  Kurim
State:  623
Country/Region:  CZ
Travel:  Less than 10%
Requisition ID:  90179
Alternative Locations:
Function:  Engineering & Technology

Job Segment: Engineer, Automotive, Engineering