Vedoucí kvality výrobního úseku

Týmy kontroly kvality v TE Connectivity zajišťují, že součásti produktů anebo výrobků vyhovují specifikacím a standardům kvality. Testují a kontrolují produkty podle kritérií výkonu a integrity, aby byla zajištěna kvalita a spolehlivost produktů a aby bylo možné určit vhodnost uvolnění produktů.

Náplň práce:

  • Neustálé a kreativní zlepšování strategie a procesů kvality
  • Přímé vedení, mentoring a koučink inženýrů kvality
  • Vedení týmu při interních a externích auditech (VDA 6.3., R@R atd.)
  • Udržování a rozvoj systému managementu jakosti dle IATF 16949 a vnitřních norem
  • Zlepšení produkčních procesů a řešení zákaznických nebo interních problémů pomocí nástrojů kvality (APQP, PPAP, FMEA, včetně plánů kontroly/QIP/ vývojových diagramů, MSA, SPC, řešení problémů)
  • Sledování, hlášení a tím zlepšování kvality výsledků produkce pomocí firemních nástrojů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • 3 roky zkušenost s vedením týmu
  • Zkušenosti s technologií Moldingu
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Analytické myšlení
  • Rozhodnost a odpovědnost
  • Znalost a praktické využití method kvality (Ishikawa, 5why)
  • Znalost norem automobilového průmyslu (IATF 16949)

Nabízíme:

  • Vedení týmu 4-6 inženýrů napřímo
  • Možnost kariérního růstu
  • Flexibilní prac. podmínky
  • Stabilita a dlouhodobá perspektiva
  • Různorodost technologií
  • Inovativní přístup – rozvoj v E-mobilitě

Location:

Kuřim, 623, CZ, 664 34

City:  Kuřim
State:  623
Country/Region:  CZ
Travel:  10% to 25%
Requisition ID:  111605
Alternative Locations:
Function:  Engineering & Technology

Job Segment: Engineer, Automotive, Engineering