Loading...

Supply Chain Analyst

U nás v TE Connectivity dávame prostor lidem nezávisle od vzdělání, pohlaví, nebo původu. Budete mít možnost spoznat lidi z každého koutu světa a všech oborů, abychom vytvořili bezpečnější, udržitelnější a více propojený svět.

Popis pozice:

Týmy plánování materiálů společnosti TE Connectivity jsou zodpovědné za plány, plány a monitorování pohybu materiálu během výrobního cyklu. Určují množství a datum objednávky materiálů, aby splňovaly plány výroby nebo inženýrství, zahájí nákup nebo požadavky výroby v souladu s dohodami o dodávkách a na základě prognóz a historické analýzy vypracují plán pro použití ve výrobním zařízení. Tým vyvíjí specifikace pro nové smluvní objednávky a také prognózy a plány pracovních požadavků. Poskytují včasné a přesné informace o výkonnosti dodavatelů a mohou být požádáni o účast na kontrolách výkonnosti dodavatelů na vyšší úrovni s týmem strategického získávání zdrojů. Rovněž monitorují náklady, plán a rozsah přidělených subdodávek, aby zajistili nejlepší kvalitu za nejlepší hodnotu.

Na pozici Supply Chain Analyst budete mít odpovědnost za vytváření pomocí našich systémů projektové analýzy, reporty v MS Excel, prezentace, data info a průběžné požadavky. Kromě zajímavého platového ohodnocení nabízíme nové zkušenosti z mezinárodního prostředí u světového lídra v oblasti konektivity, stabilní zázemí a pohodového vedoucího.

Popis pracovní činnosti

  • Příprava reportů a analýz související se stavem zásob v Kuřimi
  • Ve spolupráci se výrobními supervisory a plánovači příprava reportů a recovery plánů sdílených s TE zákazníky
  • Příprava podkladů spojených se sledováním výsledků oddělení plánování
  • Vedení projektu AUT EMEA Supply Chain Configuration za závod v Kuřimi
  • Spolupráce s výrobními supervisory a plánovači na přípravě podkladů pro projekty spojené s optimalizací stavu zásob v Kuřimi
  • Ve spolupráci s ostatními plánovači aktualizace a údržba dat potřebných v SAP
  • Kontrola správnosti informací v Late Management toolu.
  • Údržba dat / metrik (KPI) pod odpovědností oddělení plánování
  • MRP Group Proposal - Dashboard
  • Další analytické práce v souvislosti s požadavky vedení TE Connectivity

Competencies

Values: Integrity, Accountability,Teamwork, Innovation

Jaké benefity nabízíme?
•    13. plat a další bonusy
•    Odměna za doporučení zaměstnance
•    GIP – do výplaty za listopad přidáme bonus až do výše 5 % roční mzdy
•    Příspěvek na dojíždění
•    Poskytujeme štědrý příspěvek na penzijní připojištění
•    Oběd za pár korun. Zaměstnavatel přispívá na více než polovinu ceny jídla.
•    Pružná pracovní doba
•    Týden dovolené a další volné dny navíc
•    Výhodně: wellness, bankovní služby, mobilní operátor, nákup auta
•    Vzdělání a rozvoj, zdravotní péče
•    Z-box (nechte si zboží doručit až do práce přes Zásilkovna.cz)

Location:

Kuřim, 623, CZ, 664 34

City:  Kuřim
State:  623
Country/Region:  CZ
Travel:  Less than 10%
Requisition ID:  73924
Alternative Locations:
Function:  Manufacturing

Job Segment: Supply Chain, Supply, ERP, SAP, Operations, Technology, Automotive