Process Engineer

At TE, you will unleash your potential working with people from diverse backgrounds and industries to create a safer, sustainable and more connected world.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Zavádí nové projekty do výroby
  • Spravuje projekty v průběhu jejich životnosti.
  • Připravuje projekty k zákaznickému auditu.
  • Tvoří, spravuje a aktualizuje dokumentaci (FMEA, flow chart, pracovní pokyny).
  • Podílí se na správě layoutu svěřeného výrobního oddělení.
  • Ani implementace metod štíhlé výroby a Continuous Improvement nástrojů na výrobní procesy mu není cizí.
  • Optimalizace výrobních procesů je také výzvou.
  • Nebojí se výrobních problémů, analýzu příčin procesních nedostatků (především kvalita, stabilita procesu) má v malíku.
  • Zajišťuje také podklady pro PPAP.
  • Nevyhne se mu ani tvorba analýz pro zjišťování způsobilosti výrobního procesu a měřicích zařízení.

Jak si představujeme ideálního kandidáta?

  • SŠ/VŠ technického směru – strojírenství, procesní inženýrství apod.
  • Znalost AJ na úrovni B2, velmi dobrá orientace v technické dokumentaci
  • Schopnost pochopit vazby výrobního zařízení (automatizace) a vazeb mezi produktem a strojem (procesem), schopnost organizace vlastní práce, systematičnost, základní znalost ergonomie výrobního pracoviště
  • MS Office - běžná uživatelská úroveň, zpracování dat (databáze) na základní úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Základní znalost 2D CAD softwaru

Na jaké benefity se můžete těšit?

  • GIP – do výplaty za listopad přidáme bonus 5% roční mzdy navíc.
  • Příspěvek na dojíždění - a to i pokud bydlíte za rohem. Čím dále bydlíte, tím více vám přispějeme, až 2500 Kč.
  • Poskytujeme štědrý příspěvek na penzijní připojištění
  • Oběd za pár korun – v naší kantýně budete vybírat z 8 druhů obědů, denně máme ovoce. A zaměstnavatel přispívá na více než polovinu ceny jídla.
  • Pružná pracovní doba - ráno v klidu zavezete děti do školky, případně vyrazíte odpoledne dříve za sportem, hodiny si můžete napracovat jindy.
  • Týden dovolené a další volné dny navíc - užijte si svých pět týdnů dovolené! A navíc - svatba, narození dítěte, stěhování? U nás můžete čerpat další volné dny nad rámec zákoníku práce.
  • Firemní školka přímo v areálu společnosti
  • Z-Box v areálu společnosti
  • Výhodně: wellness, bankovní služby, mobilní operátor, nákup auta – vyjednali jsme slevy pro naše zaměstnance u služeb, které každému přijdou vhod.

Competencies

Values: Integrity, Accountability,Teamwork, Innovation
Location:

Kuřim, 623, CZ, 664 34

City:  Kuřim
State:  623
Country/Region:  CZ
Travel:  10% to 25%
Requisition ID:  89726
Alternative Locations:
Function:  Engineering & Technology

Job Segment: Process Engineer, CAD, Drafting, Engineer, Engineering, Automotive