Programmer Engineer (PLC programátor)

Hledáme do našich řad schopného technika pro jednoúčelové PLC stroje, ideálně, pokud máte znalosti se systémy Beckhoff/ Siemens.Napříč situaci rosteme a nabízíme Vám pozici na dobu neurčitou s řadou zajímavých benefitů. Zaměstnáváme téměř 3000 lidí a stále rozšiřujeme naše řady. Máme zkušené odborníky, u nás je od koho se učit.Už třikrát po sobě jsme byli zařazeni Institutem Etisphere mezi 124 nejetičtějších světových firem.

Proč u nás chcete pracovat?

  • Jsme největší světový výrobce a dodavatel konektivity v automobilovém průmyslu!
  • Máme pro Vás stabilní práci v moderních, čistých a bezpečných prostorech.
  • Najdete nás sedm kilometrů od Brna. Z královopolského nádraží je to jen půlhodina autobusem nebo 10 minut autem.
  • Skvělá dopravní dostupnost pro Blanensko, Bystřicko, Boskovicko a Tišnovsko.

Co Vás čeká?

  • Programování PLC (Beckhoff, Siemens) automatů, vizualizací, robotů, testerů, servosystémů a jiné průmyslové automatizace.
  • Spolupráce s projektantem elektrické části jednoúčelových strojů. Tvorba příslušné dokumentace, například blokových diagramů, výkresů schémat zapojení, popisů funkce, kusovníků, návodů a jiných dokumentů
  • Podílení se na návrhu bezpečnostních obvodů, návrhů v rámci BOZP
  • Účast v aktivitách pro zlepšování jednoúčelových strojů.
  • Vypracování kalkulací, plánování termínů, vedení evidence a vykazování pracovních činností.

Jaké dovednosti byste měl/měla mít?

  • VŠ elektro zaměření / SŠ elektro zaměření
  • Základní znalost programování a MS Project
  • MS Office, MS Project – uživatelská úroveň
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovní
  • Velmi dobrá znalost technické dokumentace
  • Dobré komunikační dovednosti, schopnost práce v týmu

Další dovednosti, které jsou výhodou:

  • In-Sight ExplorerVision Pro
  • Cognex Designer
  • C# NEBO C++
  • Python
  • Znalost STEP 5, Twin CAT (Beckhoff)

Jaké máme benefity?

•    13. plat a další bonusy
•    Odměna za doporučení zaměstnance
•    GIP – do výplaty za listopad přidáme bonus až do výše 5 % roční mzdy
•    Příspěvek na dojíždění
•    Poskytujeme štědrý příspěvek na penzijní připojištění
•    Oběd za pár korun. Zaměstnavatel přispívá na více než polovinu ceny jídla.
•    Pružná pracovní doba
•    Týden dovolené a další volné dny navíc
•    Výhodně: wellness, bankovní služby, mobilní operátor, nákup auta
•    Vzdělání a rozvoj, zdravotní péče
•    Z-box (nechte si zboží doručit až do práce přes Zásilkovna.cz)

Místo pracoviště: Kuřim
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, doba neurčítá

Zaujala Vás naše nabídka a splňujete požadavky?

Tak pojďme do toho! Přihlašte se na pohovor a budeme Vás kontaktovat zpátky.

Location:

KURIM, 623, CZ, 664 34

City:  KURIM
State:  623
Country/Region:  CZ
Travel:  None
Requisition ID:  73349
Alternative Locations:
Function:  Engineering & Technology

Job Segment: Developer, Engineer, Information Technology, Programmer, Technology, Engineering, Automotive