HR SERVICES AGENT

At TE, you will unleash your potential working with people from diverse backgrounds and industries to create a safer, sustainable and more connected world.

Munkakör áttekintése

A HR Services Agent csapat fogadja és megválaszolja a HR-politikákkal/programokkal kapcsolatos kéréseket, megfelelően továbbítják és delegálják az alkalmazottaktól érkező kéréseket további információkért, és válaszolhatnak a gyakorlattal kapcsolatos kérdésekre online forrásokon keresztül. A csapat különböző papíralapú és elektronikus űrlapokat is feldolgoz a HR-tevékenységek dokumentálásával kapcsolatban, mint például az új alkalmazottak felvétele, a státuszváltozás, a juttatások, a munkaviszony megszüntetése stb.

Rád váró feladatok

  • Munkaügyi dokumentumok elkészítése
  • Kérelmek kezelése a vállalat belső rendszerében
  • Ügyfélkérések kezelése és megoldása
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal és a külföldi kollégákkal
  • Társterületek támogatása
  • Egyéb munka- és bérügyi feladatok elvégzése
  • Keletkező munkaügyi iratok rendezése
  • Elektronikus adatrögzítés
  • Adatszolgáltatás a bérszámfejtés számára
  • A projektekkel kapcsolatos információk vezetése, folyamatos frissítése
  • Projektekhez tartozó dokumentációk feldolgozása, rendszerezése, archiválása
  • Auditokban aktív részvétel

Amit Tőled kérünk

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office programok magas szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs képesség és csapatszellem
  • Dinamikus, proaktív, nyitott személyiség
  • Rendszerszemlélet, precizitás, terhelhetőség
  • Magas problémamegoldó képesség
Location:

ESZTERGOM, KE, HU, H-2500

City:  ESZTERGOM
State:  KE
Country/Region:  HU
Travel:  None
Requisition ID:  121222
Alternative Locations:
Function:  Human Resources

Job Segment: HR, Human Resources