Technolog Narzędziowy

At TE, you will unleash your potential working with people from diverse backgrounds and industries to create a safer, sustainable and more connected world.

Twoja praca

Zespoły Narzędziowy TE Connectivity to liderzy procesów tłoczenia, formowania oraz zagadnień związanych z montażem, zapewniający optymalny przebieg procesów pod względem wydajności i jakości. Są ekspertami w zakresie oprzyrządowania form, oprzyrządowania matryc, obróbki skrawaniem i technik montażu, a także w optymalizacji i standaryzacji tłoczenia / formowania / montażu lub innych procesów w środowisku produkcyjnym. Zespoły Inżynierii Produkcji umożliwiają zakładom TE spełnienie wymagań TE Operating Advantage (TEOA), wdrażanie Centrów Doskonałości (COE), Najlepszych Demonstrowanych Praktyk (BDP) oraz doradzanie w zakresie powielania/poprawek/ulepszeń narzędzi i maszyn. Projektują i rozwijają platformy procesów produkcyjnych i automatyzacji oraz stosują je do realizacji nowych rozwiązań produktowych, a także optymalizacji istniejących produktów już w produkcji. Zespoły wspierają również rozwój produktu w optymalnym doborze narzędzi do produkcji części oraz wyborze najbardziej odpowiednich koncepcji produkcyjnych w odniesieniu do planowanych ilości produkcyjnych, wymagań jakościowych i lokalizacji produkcji. Działają jako łącznik między inżynierią a produkcją, aby zapewnić wykonalność nowych projektów i płynne przyspieszenie produkcji, a także wspierać zespoły badawczo-rozwojowe w produkcji próbnego sprzętu do produkcji, próbek produktów i prototypów.

Twoje obowiązki

  • Opracowywanie technologi procesu wykonywania części do narzędzi uwzględniające możliwości techniczne wydziału
  • Weryfikacja dostarczanej dokumentacji wykonawczej pod względem czytelności jak i poprawności rysunkowej
  • Ścisła współpraca z koordynatorami wydziałów zlecających wykonanie części
  • Współpraca z konstruktorami narzędzi celem właściwego, zgodnego z dokumentacją ustalania technicznych aspektów dla wykonania części.
  • Współpraca z pracownikami wydziału celem prawidłowego pod względem technicznym opracowania procesu technologicznego
  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami.
  • Zapisywanie procesu technologicznego w systemie SAP i HYDRA.
  • Kosztorysowanie zlecanych części
  • Inicjowanie, uczestnictwo w działaniach usprawniających procesy wykonawcze

Twój profil

  • Wykształcenie średnie/wyższe techniczne (mechaniczne)
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość zasad działania narzędzi specjalnych (form, tłoczników, wykrojników)
  • Znajomość procesów technologicznych do wykonywania części narzędzi specjalnych
  • Znajomość tematu materiałoznawstwa w zakresie budowy narzędzi specjalnych
  • Znajomość tematu obróbek cieplno – chemicznych w zakresie budowy narzędzi specjalnych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność współpracy z dostawcami
  • Znajomość MS Office
  • Znajomość j. angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Utrzymywanie standardów organizacji miejsca pracy
  • Dodatkowy atut – umiejętność programowania maszyn CNC

Competencies

Values: Integrity, Accountability,Teamwork, Innovation
Location:

BYDGOSZCZ, KP, PL, 85-059

City:  BYDGOSZCZ
State:  KP
Country/Region:  PL
Travel:  None
Requisition ID:  91797
Alternative Locations:
Function:  Engineering & Technology

Job Segment: CNC, ERP, Network, SAP, Engineer, Manufacturing, Technology, Engineering