Loading...

Pracownik Magazynu (dział Logistyki, ul. A. Krzywca 2)

Tyco Electronics Polska jest częścią koncernu TE Connectivity. Ze swoją przeszło 50-letnią historią oraz sprzedażą rzędu 14,1 miliardów dolarów amerykańskich, TE Connectivity jest światowym dostawcą ponad 500 000 produktów w ponad 150 krajach. Wytwarzamy specjalistyczne komponenty elektroniczne, szeroką gamę produktów przemysłowych, rozwiązań sieciowych i systemów telekomunikacyjnych dla rynków energetycznych, systemów łączności podmorskiej oraz produktów specjalistycznych.

Miejsce pracy

ul. Aleksandra Krzywca 2, Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

• wysyłki do klientów - pakowanie, etykietowanie, realizacja wysyłki w systemie SAP
• zamawianie towaru z magazynu zewnętrznego
• przyjmowanie i wydawanie dostaw
• przeprowadzanie inwentaryzacji
• załadunek i rozładunek aut, transport wewnętrzny

Wymagania:

• praca na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej),
• doświadczenie pracy z systemem magazynowym (przyjecia, wydania towaru, wykonanie wysylki),
• uprawnienia na wózki widłowe (UDT)
• znajomość systemu SAP - będzie dodatkowym atutem,
• umiejętnośc pracy w zespole, dobra komunikatywność,
• odpowiedzialność, dokładność,otwartość na naukę
• gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,
• zaangażowanie.

Oferujemy:

• Umowa o pracę, docelowa na czas nieokreślony,
• Premie,
• Prywatna opieka medyczna,
• Atrakcyjny pakiet socjalny.

Location:

BYDGOSZCZ, KP, PL, 85-059

City:  BYDGOSZCZ
State:  KP
Country/Region:  PL
Travel:  None
Requisition ID:  63050
Alternative Locations:
Function:  Logistics

Job Segment: Logistics, ERP, SAP, Operations, Technology