MECHANIK

Tyco Electronics Polska jest częścią koncernu TE Connectivity. Ze swoją przeszło 50-letnią historią oraz sprzedażą rzędu 14,1 miliardów dolarów amerykańskich, TE Connectivity jest światowym dostawcą ponad 500 000 produktów w ponad 150 krajach. Wytwarzamy specjalistyczne komponenty elektroniczne, szeroką gamę produktów przemysłowych, rozwiązań sieciowych i systemów telekomunikacyjnych dla rynków energetycznych, systemów łączności podmorskiej oraz produktów specjalistycznych

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU:

Stanowisko: Mechanik

Ilość wakatów: 1

Miejsce pracy: Unii Lubelskiej 4 i Krzywca 2, Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • Utrzymania maszyn w zakresie przeglądów, napraw i remontów,
  • Wykonywanie złożonych remontów i usuwanie nagłych awarii mechanicznych,
  • Rejestracja wykonywanych czynności w planach przeglądów oraz w bazach informatycznych,
  • Zarządzanie dokumentacją związaną z przeglądami technicznymi,
  • Inicjowanie zapotrzebowań na części zamienne i stosowania ewentualnych zamienników,
  • Udział w projektach usprawniania maszyn i urządzeń,
  • Zgłaszanie sugestii zmian technicznych w maszynach i urządzeniach.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (mechanika, mechatronika),

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika w dziale utrzymania ruchu (np. maszyny montażowe,

wtryskarki, prasy, obrabiarki),

  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania schematów pneumatycznych i hydraulicznych,

  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów, praca w zespole,

  • Umiejętność obsługi i naprawy układów pneumatycznych i hydraulicznych,

  • Dobra znajomość obsługi komputera,

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.

  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowa o pracę, docelowo na czas nieokreślony

  • Premia kwartalna

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia (program szkoleń wewnętrznych)

  • Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy

  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika oraz członków rodziny

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Dofinansowanie do obiadów (stołówka zakładowa)

  • Dofinansowanie do wczasów/wypoczynku

  • Talony na święta

  • Dofinansowanie do okularów

  • Profity dla członków rodziny (paczki, prezenty dla dzieci pracowników)

  • Pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach

  • Profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji

Location:

BYDGOSZCZ, KP, PL, 85-059

City:  BYDGOSZCZ
State:  KP
Country/Region:  PL
Travel:  None
Requisition ID:  94915
Alternative Locations:
Function:  Manufacturing

Job Segment: Hydraulics, Network, Engineering, Technology