Loading...

Młodszy technolog/Junior Manufacturing Engineer

At TE, you will unleash your potential working with people from diverse backgrounds and industries to create a safer, sustainable and more connected world.

Job Overview

Zespoły inżynierii produkcyjnej TE Connectivity są liderami procesów związanych z tłoczeniem, formowaniem lub montażem, zapewniając optymalne działanie procesów pod względem jakości i wydajności. Są ekspertami w dziedzinie oprzyrządowania form, matryc, obróbki skrawaniem i technik montażu, posiadając rozległą wiedzę na temat powiązanych procesów produkcyjnych, które mogą obejmować optymalizację i standaryzację tłoczenia / formowania / montażu lub innych procesów w środowisku produkcyjnym. Zespoły Inżynierii Produkcyjnej umożliwiają zakładom TE spełnienie wymagań TE Operating Advantage (TEOA), rozwijają Centra Doskonałości (COE), Najlepsze Prezentowane Praktyki (BDP's) i doradzają zakładom w zakresie dublowania narzędzi i maszyn / poprawek / ulepszeń. Projektują i rozwijają platformy procesów produkcyjnych i automatyzacji oraz stosują je do realizacji nowych produktów, jak również do optymalizacji istniejących produktów będących już w produkcji. Zespoły wspierają również Dział Rozwoju Produktu w doborze i optymalizacji narzędzi do produkcji części oraz wyborze najbardziej odpowiednich koncepcji produkcyjnych w odniesieniu do planowanej ilości produkcji, wymagań jakościowych i lokalizacji produkcji. Działają jako interfejs pomiędzy inżynierią i produkcją w celu zapewnienia możliwości produkcji nowych projektów i płynnego rozwoju produkcji, jak również wspierają zespoły badawczo-rozwojowe w produkcji próbnych urządzeń produkcyjnych, próbek produktów i prototypów.

Obowiązki:

• nadzór technologiczny, optymalizacja oraz definiowanie procesów produkcyjnych na obszarze tłoczni
• opracowywanie i aktualizacja dokumentacji procesów produkcyjnych
• wdrażanie nowych, oraz transferowanych tłoczników do bieżącej produkcji
• rozwiązywanie problemów jakościowych pojawiających się w trakcie procesów produkcyjnych
• dobór odpowiednich narzędzi produkcyjnych celem, zapewnienia maksymalnej wydajności i jakości produktów
• eliminacja potencjalnych zagrożeń na stanowisku pracy

Wymagania:

• mile widziane doświadczenie w produkcji z wykorzystaniem technologii tłocznictwa oraz znajomość branży
• wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn
• znajomość metodologii Lean Manufacturing będzie dodatkowym atutem.
• dobra znajomość rysunku technicznego
• znajomość systemów wizyjnych jest dodatkowym atutem.
• praktyczna znajomość obsługi komputera oraz MS Office – Excel – poziom średnio-zaawansowany
• dobra znajomość j. angielskiego - min. poziom B1

Competencies

Values: Integrity, Accountability,Teamwork, Innovation
Location:

BYDGOSZCZ, KP, PL, 85-059

City:  BYDGOSZCZ
State:  KP
Country/Region:  PL
Travel:  None
Requisition ID:  78250
Alternative Locations:
Function:  Engineering & Technology

Job Segment: Industrial, Manufacturing Engineer, Engineer, Network, Manufacturing, Engineering, Technology