Žádat nyní »

PROGRAMMER-ELECTRONICS

Pracovní funkce:  Inženýrství a technologie – technická podpora
ID žádanky:  86876
Místo:

TRUTNOV, 525, CZ, 541 83

Další umístění:
Vzdělání:  Other
Pracovní zkušenosti:  Less than 1 year
Cestování:  None
At TE, you will unleash your potential working with people from diverse backgrounds and industries to create a safer, sustainable and more connected world.

Přehled úloh

Technické týmy softwarových systémů TE Connectivity poskytují funkci a empirickou analýzu v souvislosti s navrhováním, vývojem a implementací softwarových provozních/automatizačních systémů, včetně, nikoli však výlučně, technických služeb, vývoje a diagnostického softwaru. Provádějí technické plánování, integraci systému, ověřování a validaci, analýzu nákladů, rizik, možností podpory a efektivity pro celkové systémy.

Jaké byste měli mít zkušenosti:

Popis pracovní pozice:

• Odborná pomoc při uvádění výrobních linek do provozu a odstraňování jejich poruch
• Odborná podpora elektro-projektů
• Podpora automatického sběru výrobních dat z linek
• Podpora a provádění standardizace CAMS linek (řízení a kontrola linek včetně sběru a vyhodnocení dat)
• Aktivní účast na projektech zaměřených na snižování nákladů
• Podpora výroby a údržby každodenním řešením problémů v oblastech databází HMI aplikací a PLC systémů
• Tvorba projektové dokumentace v prostředí AutoCad a EPLAN

Co požadujeme:

• Vzdělání - elektro obory
• Práce na směny v nepřetržitém provozu (krátký/dlouhý týden)
• Flexibilita
• Manuální zručnost

Výhodou:

• Anglický či německý jazyk
• Zkušenosti s PLC programováním
• Vyhláška 50/1978

A co nabízíme?

• Stabilní práci ve stále rostoucím závodě
• 5 týdnů dovolené
• Odměna za neabsenci až do výše 16 000,- Kč/rok
• Volitelný online systém benefitů Cafeteria systém (Benefit plus) v minimální výši 6 500,- Kč
 •Penzijní pojištění 500,- Kč/měsíčně
• Global Incentive Plan
• Výhodné tarifní smlouvy s mobilním operátorem (již od 1,- Kč)
• Dotované stravování v areálu společnosti (oběd od 30,- Kč)

Kompetence

Hodnoty: Integrita, zodpovědnost, týmová práce, inovace