Nahrávání...

Žádat nyní »

PROGRAMMER-ELECTRONICS

Pracovní funkce:  Inženýrství a technologie – inženýrské ?ízení proj
ID žádanky:  80397
Místo:

TRUTNOV, 525, CZ, 541 83

Další umístění:
Vzdělání:  Other
Pracovní zkušenosti:  Less than 1 year
Cestování:  Less than 10%
At TE, you will unleash your potential working with people from diverse backgrounds and industries to create a safer, sustainable and more connected world.

Přehled úloh

Technické týmy softwarových systémů TE Connectivity poskytují funkci a empirickou analýzu v souvislosti s navrhováním, vývojem a implementací softwarových provozních/automatizačních systémů, včetně, nikoli však výlučně, technických služeb, vývoje a diagnostického softwaru. Provádějí technické plánování, integraci systému, ověřování a validaci, analýzu nákladů, rizik, možností podpory a efektivity pro celkové systémy.

Jaké byste měli mít zkušenosti:

Co požadujeme:

• VŠ preferované technické obory / SŠ + praxe v oboru
• Vyhláška 50/1978 Sb. §5 minimum
• Manuální zručnost
• Znalost výkresové dokumentace
• Práce na směny
• Znalost práce na PC - příprava dokumentace – PP, SW, TP
• FMEA
• Základy PLC programování
• Angličtina
• Flexibilita, analytické myšlení

Popis pracovní pozice:

• Spolupráce na zavádění nových projektů a procesních změn
• Spolupráce na trvalém zlepšování technologií a procesů
• Zajišťování provozuschopnosti strojů ve výrobě
• Nastavování programů na zařízeních
• Diagnostika a řešení problémů (výměna čidel atd.)
• Nastavení, seřízení a odstraňování poruch na zařízeních
• Úprava programů, údržby , programování robotů
• Vedení dokumentace o údržbě a opravách
• Komunikace s dodavateli
• Spolupráce na procesní či produktové FMEA a následné řešení nápravných opatření
• Spolupráce při transferech výrob in / out
• Zabezpečení zařízení při poruchách (LOTO)
• Prosazování a realizace Politiky jakosti, vztahu k životnímu prostředí atd.
• Udržování 5S+1

Co Vám může TE Connectivity nabídnout?

• Stabilní práci ve stále rostoucím závodě
• Motivující finanční ohodnocení
• 13. plat
• 5 týdnů dovolené
• Odměnu za neabsenci
• Volitelný online systém benefitů Cafeteria systém (Benefit plus)
v minimální výši 6 000,- Kč ročně
• Příspěvek na penzijní pojištění 500,- Kč měsíčně
• Výhodné tarifní smlouvy s mobilním operátorem
• Dotované stravování v areálu společnosti

A na co se u nás můžete těšit?

• Velké firemní parkoviště pro všechny zaměstance
• Čisté a moderní pracovní prostředí
• Nově zbudovanou terasu
• Příspěvek na stravování - obědy z místní restaurace UP Group nebo třeba bohatý výběr studených i teplých snídaní

Kompetence

Hodnoty: Integrita, zodpovědnost, týmová práce, inovace