Nahrávání...

Žádat nyní »

PROGRAMMER-ELECTRONICS

Pracovní funkce:  Inženýrství a technologie – inženýrské ?ízení proj
ID žádanky:  78735
Místo:

TRUTNOV, Czech Republic, 525, CZ, 541 83

Další umístění:
Vzdělání:  Other
Pracovní zkušenosti:  Less than 1 year
Cestování:  None
At TE, you will unleash your potential working with people from diverse backgrounds and industries to create a safer, sustainable and more connected world.

Popis Pracovní pozice

• Správa, optimalizace a úprava stávajících řídících systémů PLC
• Tvorba programů pro výrobní celky a zařízení
• Kooperaci s kolegy z konstrukce, výroby a elektro
• Uvádění nových strojů a zařízení do provozu
• Spolupráce při návrhu nových řešení
• Tvorba a implementace kamerových systémů
• Vytváření vizualizací průběhu výrobního procesu

Co požadujeme:

• Probíhající VŠ vzdělání technického směru (podmínkou) / SŠ+praxe v oboru min 2 roky
• Možnost pracovat na částečný úvazek - alespoň 2-3 dny v týdnu (možnost i plného úvazku)
• 2 roky v oboru výhodou
• AJ - pokročilá úroveň
• Znalost programování PLC (Siemens-Simatic, Bechhoff…) – velkou výhodou
• Analytické myšlení
• Samostatnost, pečlivost
• Aktivní přístup

Co nabízíme:

• Zajímavou placenou stáž v prostředí nadnárodní společnosti
• Možnost částečného Home Office
• Skvělou možnost, jak nastartovat svoji kariéru již během studia
• Individuální přístup a prostor pro profesní růst
• Firemní kulturu založenou na otevřenosti a neformálních vztazích

Kompetence

Hodnoty: Integrita, zodpovědnost, týmová práce, inovace