Nahrávání...
Žádat nyní »

PROCESS ENGINEER

Pracovní funkce:  Administrativní podpora
ID žádanky:  57321
Místo:

TRUTNOV, 525, CZ, 541 83

Další umístění:
Vzdělání:  Other
Pracovní zkušenosti:  Less than 1 year
Cestování:  None
At TE, you will unleash your potential working with people from diverse backgrounds and industries to create a safer, sustainable and more connected world.
Přehled úloh
Výrobní technické týmy TE Connectivity jsou vedoucí procesů v oblasti ražení, formování a montáže, přičemž zajišťují, že procesy probíhají na optimálních úrovních kvality a výstupu. Jsou odborníci na formovací nástroje, raznicové nástroje, obrábění a montážní techniky, vyznačují se rozsáhlými znalostmi souvisejících výrobních procesů, které mohou zahrnovat optimalizaci a standardizaci ražení/formování/montáže nebo jiných procesů v rámci výrobního prostředí. Technické výrobní týmy umožňují závodům obchodních jednotek TE dosahovat požadavky systému provozní výhody TE (TEOA), spouštět centra excelence (COE), nejlepší prokázanou praxi (BDP) a doporučují závodům duplikace nástrojů a strojů / korekce / zlepšování. Navrhují a vyvíjejí výrobní procesy a platformy automatizace a uplatňují je při realizaci vývoje nových produktů a rovněž optimalizaci stávajících, již vyráběných, produktů. Tyto týmy rovněž podporují vývoj produktů formou výběru a optimalizace nástrojů pro výrobu kusových částí a výběru nejvhodnějších výrobních konceptů týkajících se plánovaných výrobních množstvích, kvalitativních požadavků a výrobních lokalit. Působí jako rozhraní mezi technickým a výrobním oddělením pro zajištění vyrobitelnosti nových návrhů a plynulého náběhu výroby a rovněž podporují týmy výzkumu a vývoje při výrobě vzorového výrobního zařízení, výrobních vzorků a prototypů.
Jaké byste měli mít zkušenosti:

Co bude Vaše náplň práce?
Spolupráce na vývoji nových produktů a technologií
Zavádění nových výrobků a technologií do praxe
Správa dokumentace pro technologické celky
Optimalizace, inovace stávajících technologických celků, procesů
Analýza pracovních cyklů, postupů
Týmová spolupráce
Komunikace s týmy v zahraničí

Co od Vás očekáváme?
SŠ / VŠ vzdělání – strojní/ elektro
Analytické myšlení
Všeobecné znalosti norem a kvality, obecný technický přehled
Orientaci v oblastech Six Sigma, Lean výhodou
Znalost práce na PC – aktivní uživatel, CAD a SAP výhodou
Komunikativní znalost anglického jazyka (dennodenní komunikace telefonicky, emailem)
Znalost německého jazyka výhodou
Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost a flexibilita
Organizační schopnosti
Zvládání stresových situací
Schopnost kritického náhledu

Kompetence
Hodnoty: Integrita, zodpovědnost, týmová práce, inovace