MAINTENANCE MECHANIC II

At TE, you will unleash your potential working with people from diverse backgrounds and industries to create a safer, sustainable and more connected world.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU:

Stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu

Dział: Techniczny

Miejsce pracy: Unii Lubelskiej 4/Aleksandra Krzywca 2

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie maszyn w zakresie przeglądów i napraw,

  • wykonywanie remontów i usuwanie awarii urządzeń i maszyn znajdujących się na Wydziale,

  • rejestracja wykonywanych czynności w planach przeglądów oraz w bazie SAP,

  • zarządzanie dokumentacją związaną z przeglądami technicznymi,

  • inicjowanie zapotrzebowań na części zamienne i stosowania ewentualnych zamienników,

  • zgłaszanie sugestii zmian technicznych w maszynach i urządzeniach.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne min. zawodowe (preferowane elektryczne, elektromechechaniczne, elektroniczne),

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje),

  • wiedza z zakresu budowy maszyn,

  • zdolności analityczne oraz techniczne,

  • umiejętności diagnozy i rozwiązywania problemów technicznych,

  • opanowanie, poczucie odpowiedzialności i dobra organizacja pracy,

  • pozytywne nastawienie i komunikatywność,

  • chęć do rozwoju w obszarze technicznym.

Mile widziane

  • studenci kierunków technicznych,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (praktyki, staże),

  • uprawnienia eksploatacyjne do 1kV.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony

  • Premię kwartalną

  • Platformę MyBenefit (szeroka gama benefitów wybieranych według własnych preferencji m.in. kina, teatry, podróże, zakupy, sport, w tym Karta Multisport)

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia (program szkoleń wewnętrznych)

  • Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy

  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz członków rodziny

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Dofinansowanie do obiadów (stołówka zakładowa)

  • Dofinansowanie do okularów

  • Pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach

  • Profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji

Stanowisko jest ulokowane na poziomie 6.

Location:

BYDGOSZCZ, KP, PL, 85-059

City:  BYDGOSZCZ
State:  KP
Country/Region:  PL
Travel:  Less than 10%
Requisition ID:  110281
Alternative Locations:
Function:  Manufacturing

Job Segment: Maintenance Mechanic, Network, Maintenance, Mechanic, Manufacturing, Technology, Operations