PRODUCTION SUPERVISIOR

Pracovní funkce:  Administrativní podpora
ID žádanky:  116202
Místo:

TRUTNOV, 525, CZ, 541 83

Další umístění:
Vzdělání:  Other
Pracovní zkušenosti:  Less than 1 year
Cestování:  None
At TE, you will unleash your potential working with people from diverse backgrounds and industries to create a safer, sustainable and more connected world.

Přehled úloh

Výrobní/produktové týmy TE Connectivity transformují suroviny na hotové výrobky a zajišťují tok součástí. Provádějí výměny a nastavení podle plánu výroby, provádějí kontroly kvality podle zavedených procesů a dokumentují výsledky, jak jsou požadovány v našich postupech týkajících se kvality. Každý člen týmu odpovídá za udržování pořádku a organizaci pracovního prostoru a rovněž za dodržování zásad a postupů pro BOZP a ŽP TE Connectivity.

Dennodenní náplň práce:

  • Vedení pracovníků výrobních týmů
  • Spolupracuje na dosažení stanovených cílů (kapacita, kvalita, BOZP), plánování personálu a zakázek, dodržování platných předpisů a zákonů ve svěřené oblasti
  • Zodpovědnost za plnění výrobního plánu a provádění operativních rozhodnutí
  • Podporuje snižování výrobních nákladů zaváděním zlepšovacích záměrů
  • Zajišťuje zaškolování vedoucích směn, seřizovačů a ostatních podřízených
  • Spolupracuje s ostatními útvary výrobního závodu
  • Péče o bezpečnost a ochranu zdraví pracovníků
  • Podpora firemní strategie

Jaké požadavky byste měl/měla splňovat?

  • SŠ/ SOU
  • Zodpovědnost
  • Praxe s vedením týmu podřízených podmínkou, 5 let praxe na obdobné pozici
  • Odolnost vůči stresu
  • MS Office
  • AJ výhodou

Kompetence

Hodnoty: Integrita, zodpovědnost, týmová práce, inovace
SET : Strategie, realizace, talent (pro manažery)